Avicii rozstał się z menadżerem i zapowiedział nowy album!

24 Gru 2016

avicii-2017-news
W tym roku zakończyła się ostatnia trasa koncertowa Tima Berglinga aka Avicii. W sierpniu zaliczył finalny występ w klubie Ushuaia na Ibizie i tym samym oficjalnie przeszedł na emeryturę. Na początku grudnia pojawiły się pierwsze przesłanki, które wskazywały na to, że Tim pracuje nad nowym albumem. To jednak nie koniec nowości od szwedzkiej supergwiazdy!

Avicii przeszedł pod skrzydła wytwórni Universal Music Sweden oraz rozstał się ze swoim menadżerem – Ashem Pournouri z At Night Management. Oprócz tego, plotki o nowym krążku okazały się uzasadnione. W sieci pojawiło się oficjalne potwierdzenie tych doniesień.

“Dwukrotnie nominowany do nagrody Grammy, producent Tim Bergling i jego marka Avicii Music AB rozwiązali umowę z Ashem Pournouri z At Night Management. Bergling ma podpisany kontrakt z Universal Music Sweden. W planach ma wydanie w przyszłym roku nowego albumu.”

Warto dodać, że Avicii poszedł w ślady Axwell /\ Ingrosso, którzy we wrześniu również zrezygnowali ze współpracy z Ashem.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.