Setne wydanie wytwórni Axwella. Wyjątkowy moment dla Axtone Records!
Axwell jest jednym z pierwszych producentów, którzy na kanwie swojego sukcesu założyli własną wytwórnię muzyczną. Przybytek Szweda – nazywający się Axtone Records, istnieje już od 13 lat i ani myśli zwijać interes – wszak co jakiś czas pojawiają się tam kolejne nowości.
Jedną z nich będzie kolejny singiel Toma Staar’a, który w swojej karierze zawitał już do tego labelu. Najnowsza produkcja artysty nosi nazwę “Come Together” i całkiem niedawno została zaprezentowana w pełnej krasie w radio show Toma. Pierwsza emisja miała miejsce jednak już wcześniej – podczas ubiegłorocznego Amsterdam Dance Event.
Ten utwór, w którym wokalnie udzielił się Matt Hope, jest bardzo symboliczny, a to z racji tego, że będzie on setnym release’em wytwórni Axtone. Data wydania “Come Together” – która jeszcze nie została podana do publicznej wiadomości – będzie zapewne bardzo ważnym dniem dla całej ekipy odpowiedzialnej za label, którego logo jest sygnowane multum klubowych produkcji. Jak na tle tej całej historii ma się “Come Together”? Moim zdaniem bardzo zgrabnie – zresztą, sami możecie wyrobić sobie opinię, odsłuchując fragmentu z podcastu Anglika!