Axwell i Ingrosso odwołali występ podczas finału Ligi Europy!

24 maja 2017

Axwell-Ingrosso-mini-dokument-news
Finał piłkarskich rozgrywek to wielkie wydarzenie. Prawdziwe święto dla kibiców, jak i dla piłkarzy. Niestety radość tak niknie w cieniu tragedii, która miała miejsce w Manchesterze po koncercie Ariany Grande. 22 zabitych, 59 rannych – to skutek zamachu terrorystycznego. W związku z tak napiętą i jednocześnie smutną sytuacją, Axwell i Sebastain Ingrosso postanowili odwołać swój występ podczas finału Ligii Europy w Sztokholmie, gdzie naprzeciw siebie staną Manchester United i Ajax Amsterdam.

Poniżej możecie przeczytać oficjalne oświadczenie szwedzkiego duetu:

“Ze względu na tragiczne wydarzenia w Manchesterze postanowiliśmy, po rozmowie z UEFA, nie wystąpić podczas finałów Ligii Europy. Nie czulibyśmy się dobrze na tym koncercie. Wielka Brytania jest dużą częścią naszej kariery. Nasze serca są teraz z ofiarami i wszystkimi ludźmi na świecie cierpiącymi z powodu każdego rodzaj przemocy. Z niecierpliwością oczekiwaliśmy na ten występ, jednak teraz nie jest to odpowiedni moment. Muzyka zawsze nas łączy, ale musimy mieć na uwadze jak źle czują się ludzie. Z wyrazami szacunku. Axwell i Sebastian.”

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.