Axwell x Ingrosso wydadzą wyczekiwany utwór “Bliss”? Jest nadzieja!

12 Paź 2019

W sieci pojawiła się dobra wiadomość dla fanów Axwell /\ Ingrosso. Jeden z ich długo wyczekiwanych utworów o nazwie “Bliss”, który mogliśmy usłyszeć tylko i wyłącznie w ich setach – ma szansę na oficjalną premierę. Nadzieja powróciła po jednym z komentarzy współautora tego utworu, producenta o aliasie Years.

Nadzieja umiera ostatnia

Wraz z zawieszeniem projektu Axwell /\ Ingrosso i powrotem Swedish House Mafii, szanse na wydanie “Bliss” graniczyły z cudem. Tym bardziej jeśli dodać do tego słowa byłem menadżerki SHM i A/\I – Amy Thomson. Niegdyś, w jednym z wpisów na Twitterze przyznała, że “Bliss” powstało tylko na potrzeby występów na żywo i nigdy nie zostanie wydane. Ostatni raz mogliśmy usłyszeć ten kawałek w solowym secie Axwella na Tomorrowland 2018, a później zapadła cisza w temacie. Aż do teraz!

Współautor “Bliss”, producent o aliasie Years, dodał komentarz na Instagramie, który sprowadził promyk nadziei.

Years – Instagram

“Odnośnie ‘Bliss’, utworu któremu nadaliście taką nazwę. Jeśli myślicie, że tylko Wy nie możecie się doczekać, to powiem Wam, że ja również! Wyobraźcie sobie co ja czuję 🙂 2020 rok jest dobrym momentem, aby nasze oczekiwanie dobiegło końca” – Years

Axwell /\ Ingrosso powrócą w 2020 roku?

Oczywiście wiadomość o szansie na wydanie “Bliss” w 2020 roku jest jak spełnienie marzeń, ale rodzi też pewne pytanie. Skoro aktualnie projekt Axwell /\ Ingrosso jest zawieszony ze względu na powrót Swedish House Mafii, to byłoby nieco dziwne, gdyby w przyszłym roku pojawił się owoc współpracy duetu z Years. Aktualnie wszyscy czekają na nowe kawałki od SHM, a nie Axwell /\ Ingrosso. Tym bardziej, gdy mówimy o zaległej premierze utworu, który znamy od lat. Tutaj podkreślę – genialnego utworu, który powoduje u mnie ciarki na ciele.

Być może Years zdradził w ten sposób plany duetu na rok 2020, a może “Bliss” ukaże się, jako efekt współpracy tylko i wyłącznie Axwella i Years. Producenci mają na swoim koncie już jeden release, a mowa tu o remode “Belong”. Teraz są to jedynie gdybania, ale sprawa wydaje się intrygująca.

Póki co, zostawiam Was z lepszą jakością nagrania Axwell /\ Ingrosso “Bliss” w mash-upie z “Under Control”. Jest to wersja, którą Axwell zagrał podczas swojego seta na Tomorrowland 2018 (od 55:26). Jeśli macie chwilę wolnego czasu i jeszcze nie słyszeliście, to polecam przesłuchać i obejrzeć cały zapis, naprawdę warto!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.