Axwell /\ Ingrosso zdradzili datę premiery nowej EP-ki!

17 Kwi 2017

axwell-ingrosso-free-news
Każdy z nas zna to uczucie, gdy czeka na jakiekolwiek informacje związane z uwielbianym artystą. Większość z nich stopniowo buduje napięcie, a już na pewno bohaterzy tego wpisu – Axwell /\ Ingrosso. Plotki o nowej EP-ce krążą już od stycznia, kiedy to menadżerka szwedów ujawniła, że pracują nad albumem. Teraz jednak wiadomo, że to tylko EP. I aż EP!

Na kanale AskAnythingChat, gdzie widzowie pytają znane gwiazdy o różne sprawy poprzez chat. Do odpowiedzi na pytania zasiedli Axwell i Sebastian Ingrosso. W okolicach 2:32 pada najciekawsze pytanie:

Pytanie: Zdradźcie coś na temat nadchodzące EP. Jakie znajdą się piosenki i kiedy zostanie wydana?

Sebastian Ingrosso: Po pierwsze “More Than You Know, “How You Feel Right Now”, “Renegade” i “Terminal 5”.

W odpowiedzi nie padła konkretna data premiery, ale zaglądając na fanpage Axwell /\ Ingrosso można znaleźć tajemniczą zapowiedź z datą 21 kwietnia.

Niektóre ze wspomnianych kawałków mogliśmy usłyszeć podczas Ultra Music Festival. Jedynym wielkim nieobecnym jest “Dreamer”, jednak prawdopodobnie zostanie wydany jako osobny singiel. Teraz fani zacierają ręce i oczekują na premierę!

Poniżej możecie zobaczyć całość nagrania:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.