Axwell & Ingrosso ogłosili datę premiery oczekiwanego “Dreamer”. Jaka będzie finalna wersja?

2 Gru 2017

axwellingrossopremierenewsong

Axwell i Sebastian Ingrosso, mający swoje korzenie w uwielbianej przez wielu czytelników Swedish House Mafii, wydali w tym roku ogólnoświatowy przebój pod tytułem “More Than You Know”. Panowie ewidentnie postawili na bardziej komercyjne i radiowe brzmienia, co – jakby nie patrzeć – przekłada się na popularność aliasu Axwell & Ingrosso.

Fani zarówno duetu, jak i ogólnie muzyki elektronicznej, z pewnością słyszeli popularny i jeszcze niewydany utwór Szwedów, noszący tytuł “Dreamer”. Kawałek wielokrotnie mogliśmy usłyszeć w setach A/\I, jednak nadal widniał przy nim napis “upcoming releases”.

Na szczęście oczekiwanie dobiega końca – na Twitterze Axwella pojawiła się oficjalna zapowiedź, z której wynika, iż “Dreamer” zostanie oficjalnie opublikowane w piątek 8 grudnia.

Premierze będzie towarzyszyć szeroko zakrojona kampania promocyjna, bowiem w najbliższą środę w Sztokholmie w tzw. Dreamer Space, mieć będzie miejsce oficjalna emisja najnowszego singla artystów. I własnie tutaj leżą moje obawy dotyczące tego kawałka – może to równie dobrze oznaczać fakt, iż wersją oficjalną wcale nie będzie ta, która miała swoją premierę w 2016 roku, podczas Amsterdam Dance Event, a którą to zostawię Wam poniżej.

Co prawda grudzień się zaczął, ale z czystym sumieniem można powiedzieć, że dla fanów tanecznej elektroniki będzie on jednym z najlepszych miesięcy, a przynajmniej pod względem nowości wydawniczych. Z niecierpliwością czekam na premierę “Dreamer”, mając nadzieję, że oficjalnie ukaże się poniższa wersja!

https://www.youtube.com/watch?v=GQX5a1m5fv4

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor