Znamy pewną datę premiery EP-ki Axwell & Ingrosso!

2 maja 2017

axwell-ingrosso-free-news
O albumie Axwella i Sebastiana Ingrosso od dawna krążą mity i legendy. Nie tak dawno, w jednym z wywiadów Axwell zapowiedział długo wyczekiwaną EP-kę. Wielu zgadywało datę premiery, gdzie całkiem realny był 21 kwietnia.  Teraz możemy uznać to za błąd, jednak mamy informacje z pewnego źródła, że mini-album ujrzy światło dzienne pod koniec maja!

Przez dłuższy czas fani zachodzili w głowę “Kiedy wyjdzie EP?”. Z odsieczą przychodzi niezawodna Amy Thomson – menadżerka szwedzkiego duetu. Poniżej bmozecie zobaczyć jej odpowiedzi na pytania dotyczące EP-ki:

“Amy Thomson, kiedy fani mogą spodziewać się daty wydania ‘More Than You Know?'”

Amy odpowiada:

“Wyjdzie w tym miesiącu. Plus 3 inne piosenki. Także jedna od Sebastiana.”

 


– “Kiedy możemy spodziewać się zapowiedzi “More Than You Know?”
– “EP wychodzi pod koniec maja, zawierający jeden, niegrany do tej pory kawałek nazywający się “Renegade”. Idealny na lato. Pokochacie go.”

Teraz pozostaje uzbroić się w cierpliwość i odliczać dni do oficjalnej premiery. Miejmy nadzieję, że tym razem nie zostanie ona przełożona. Już nie mogę się doczekać!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.