Axwell /\ Ingrosso – Film podsumowujący 2015 rok

26 Paź 2015

axwell-ingrosso-summer-recap-2015-news

Duet Axwell /\ Ingrosso, to bez wątpienia jeden z najbardziej udanych projektów ostatnich lat. Z perspektywy czasu można stwierdzić, że rozpad Swedish House Mafia przysłużył się wszystkim trzem producentom. Steve Angello wreszcie podał datę wydania długo wyczekiwanego albumu “Wild Youth”, natomiast A/\I wydają kolejne single. Im więcej muzyki od gwiazd tego formatu, tym lepiej.

Na oficjalnym profilu Axwell /\ Ingrosso, na YouTube, pojawił się film, który podsumowuje ich tegoroczne występy. W trakcie 6 minut możemy zobaczyć wiele niesamowitych ujęć z festiwali, jak i zza kulisów. Wiadomo, że tego typu materiały to reklama, ale patrząc na twarze ludzi biorących udział w koncertach widać, że jest to autentyczna euforia. Warto również zwrócić uwagę na ścieżkę dźwiękową, która zawiera utwory takie jak “Dream Bigger” czy zagrane na wiolonczeli intro “Sun Is Shining”.

Po ostatniej wypowiedzi Axwella na temat tegorocznych wyników DJ Mag TOP 100 DJs, tylko upewniłem się, że warto być ich fanem.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.