Axwell /\ Ingrosso podali datę premiery “Dream Bigger”!

29 Gru 2015

axwell-ingrosso-nyt-main

Axwell /\ Ingrosso, to jeden z najbardziej udanych projektów muzycznych ostatnich lat. Patrząc z perspektywy czasu na rozpad Swedish House Mafii trzeba przyznać, że dobrze się stało. Coś się skończyło, ale i coś się zaczęło. Kolejne utwory spod szyldu A/\I odnoszą globalny sukces, który jest w pełni zasłużony. Ciekawa mieszanka dźwięków i pozytywny przekaz sprawiły, że duet momentalnie przekonał do siebie sceptycznie nastawionych fanów SHM.

W jednym z wywiadów, Axwell zapowiedział album, który miał się ukazać w tym roku. Tak się jednak nie stało, za to pojawiło się wiele singli, jak “Sun Is Shining” czy “On My Way”. W trakcie setów duetu możemy usłyszeć wiele jeszcze niewydanych kawałków, a jednym z nich jest “Dream Bigger”. To właśnie w tej piosence wokalu użyczył Pharrel Williams. Na profilu Axwella na Twitterze pojawił się wpis, który informuje o dacie premiery tej produkcji.

Co prawda, nie jest wprost napisane o jaki konkretnie kawałek chodzi, ale hasztag nie pozostawia wątpliwości. Premiera zapowiedziana jest na sylwestra, czyli dosłownie za kilka dni. Poniżej możecie przesłuchać omawiany utwór.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.