Axwell & Ingrosso uruchomili pre-order swojego debiutanckiego albumu. Nareszcie!

6 Lip 2017

axwell-ingrosso-sprostowanie-main

Na debiutancki album Axwell /\ Ingrosso czeka cały świat EDM. Wielokrotne zapowiedzi i przekładane daty premiery, tylko zwiększały apetyt, który i tak potęgowały kolejne premiery hitów. Szczególnie ostatnie single cieszą się sporą popularnością, głównie dlatego, że utworom takim, jak “More Than You Know” czy “I Love You” bliżej już do muzyki Pop. Mimo to, są to naprawdę udane kompozycje, których po prostu miło się słucha.

Dotychczas pod aliasem Axwell & Ingrosso pojawiło się 13 utworów. I wszystkie z nich (oprócz “We Come We Rave We Love”) pojawiły się w trackliście albumu, który został oficjalnie zapowiedziany na Instagramie Sebastiana Ingrosso.

Mam świadomość, że zapewne część z Was spodziewała się wielu nowych produkcji. Jednakże – i tu pobawię się w adwokata – warto wziąć pod uwagę, że całkiem niedawno światło dzienne ujrzała EP-ka duetu o takim samym tytule, jak album – “More Than You Know”. Poza tym, nie można zapomnieć o dwóch ostatnich pozycjach w trackliście, którą znajdziecie poniżej. Są to bonus tracki, a więc jest duże prawdopodobieństwo, że w najbliższym czasie otrzymamy dwa nowe utwory od byłych członków Swedish House Mafii.

Tracklist:

 1. More Than You Know
 2. How Do You Feel Right Now
 3. This Time
 4. Something New
 5. Renegade
 6. Dream Bigger
 7. Sun Is Shining
 8. On My Way
 9. I Love You (ft. Kid Ink)
 10. Thinking About You
 11. Can’t Hold Us Down
 12. Dawn
 13. [Bonus Track]
 14. [Bonus Track]

Zostaje więc pytanie – kiedy i gdzie można zdobyć ten album? Sprawa jest prosta! Już teraz w okolicznościowym sklepie artystów, otworzonym w Londynie, można złożyć zamówienie na preorder limitowanej edycji albumu i to w wersji wydanej na winylu. Data ogólnoświatowej premiery ma być podana już wkrótce.

Osobiście przeczuwałem, że właśnie taką formę przybierze longplay Axwella i Sebastiana Ingrosso. Najbardziej zadowoleni z premiery będą zagorzali fani duetu, którzy z pewnością będą chcieli mieć na swojej półce tę pozycję. Pozostaje otwarta kwestia bonusowych utworów, gdzie mogą to być albo zupełnie nowe kawałki, albo remixy już wydanych produkcji. Nie mogę się doczekać premiery!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor