Axwell /\ Ingrosso ujawnili nazwę swojej wytwórni!

6 Kwi 2017

axwell-ingrosso-ade-dreamer-news
Moda na zakładanie własnych labeli trwa w najlepsze. Większość znanych producentów może poszczycić się własnym miejscem do wydawania kawałków. Martin Garrix ma STMPD RCRDS,  Dyro posiada WOLV, a Tchami zarządza CONFESSION. Jest to zazwyczaj forma uwolnienia się od dużych koncernów pokroju Spinnin’ Records i uzyskania swobody w produkcji muzyki. Bez narzuconych odgórnie terminów, brzmienia i stylu.

Na taki krok odważył się duet Axwell /\ Ingrosso. Co ciekawe obydwaj panowie mają już swoje wytwórnie. Axwell jest właścicielem Axtone, a Sebeastian Ingrosso ma Refune Music. Aktualnie wiemy, że ich wspólne dziecko nazywać się będzie Good Modern Music. Póki co niewiele wiadomo o tym projekcie, jednak Axwell w wywiadzie dla Billboard Music wspomina, że wytwórnia skupi się na głębszych brzmieniach, które niekoniecznie nadają się na klubowy parkiet. Nie przeszkodzi to w działalności dwóm pozostałym labelom, czyli Axtone i Refune. Pozostaje nam więc czekać na logo i premierę pierwszego numeru. Jedno jest jednak pewne, szwedzki duet po raz kolejny nie zawiedzie!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.