Axwell /\ Ingrosso wspierają organizację charytatywną

19 Paź 2015

axwell-ingrosso-unhcr-news

Axwell /\ Ingrosso, to jeden z najbardziej znanych i budzących największą sympatię duetów, w świecie EDM. Projekt okazał się strzałem w dziesiątkę. Po takich hitach, jak “Sun Is Shining” czy “On My Way”, Szwedzi postanowili zaprezentować swoją kolejną produkcję. Dwa dni temu na kanale YouTube – Axwell /\ Ingrosso, pojawiła się zapowiedź ich utworu o nazwie “This Time”. Kawałek ten jest stałym elementem w ich setach, tak więc każdy kto słyszał ich set z tegorocznej edycji Ultra Music Festival, momentalnie rozpozna charakterystyczne brzmienie.

Producenci postanowili wesprzeć jedną z organizacji charytatywnych, a konkretnie UNHCR. Cały dochód ze sprzedaży “This Time” zostanie przekazany na rzecz dzieci z rodzin uchodźców. Poniżej możecie przeczytać oficjalne oświadczenie ze strony wecantgohome.com oraz znajdziecie link do playlisty na Spotify.

Link do playlisty na Spotify: Axwell /\ Ingrosso

“Chcemy zwrócić uwagę uznać fakt, że na całym świecie jest wiele niewinnych dzieci, które nie mogą wrócić do domu z powodu chaosu i zamieszania. Cały dochód ze sprzedaży ‘This Time’ zostanie przekazany na rzecz organizacji UNHCR, która zajmuje się wsparciem dla niewinnych dzieci. Po prostu chcemy być częścią projektu, który sprawi, że świat będzie lepszym miejscem dla tych wszystkich, którzy musieli opuścić swoje domy. Dołącz do nas i wspomóż inicjatywę, która ma na celu zorganizowanie bezpiecznego miejsca dla tych dzieci.

Możesz pomóc poprzez słuchanie naszego nadchodzącego utworu ‘This Time’. Jeśli chcesz go usłyszeć pierwszy, śledź naszą playlistę na Spotify.” – Axwell /\ Ingrosso

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.