Axwell & Ingrosso wydadzą “Dreamer” w wersji Progressive House!

1 Lut 2018

axwellingrossopremierenewsong

“Gdzie jest wersja Progressive House?!”, “To nie to samo co stary styl Axwell /\ Ingrosso”, “Wszystko fajnie, ale czekam na tę pierwszą wersję” – mniej więcej tak brzmiało wiele komentarzy fanów Axwell /\ Ingrosso, którzy czekali na premierę ich utworu “Dreamer”. Kawałek ukazał się w zupełnie innym stylu niż ten, który mogliśmy usłyszeć w ich setach. Ruszyła fala krytyki, która była do tego stopnia uciążliwa, że aż doczekała się reakcji Axwella. Na szczęście nadszedł koniec narzekań, bo już niedługo ukarze się długo wyczekiwana wersja Progressive House!

Okazało się, że słynna wersja Progressive House, to tak naprawdę remix autorstwa duetu Matisse & Sadko. Jest to jedna z trzech interpretacji “Dreamer”, która ukaże się na EP-ce już w ten piątek. Oprócz pochodzących z Rosji producentów, znajdziemy tam również wersje od Klahr i Alpha 9.

Poniżej możecie przesłuchać interpretację Matisse & Sadko, która – co by nie mówić –  wywołuje ciarki na skórze u fanów Progressive House!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.