Axwell Λ Ingrosso i twórczość po rozpadzie SHM. Ewolucja czy rewolucja?

5 Cze 2017

axwell-ingrosso-wywiad-zach-sang

Gdybym miał możliwość przeprowadzenia wywiadu ze znaną gwiazdą, na pierwszym miejscu znalazłby się duet Axwell /\ Ingrosso. Są jak Ying i Yang, noc i dzień – krótko mówiąc – znakomicie się uzupełniają. Widać to chociażby podczas ich występów, czuć tę chemię, wszak współpracują ze sobą nie od dziś!

Nie tak dawno producenci udzielili ciekawego wywiadu. Poruszono w nim wiele kwestii, w tym inspiracje muzyczne duetu, opinię na temat The Chainsmokers, a padło pytanie o to, czego słuchają na co dzień. Nie zabrakło również nieśmiertelnego wątku Swedish House Mafii, jednak w innym kontekście niż zazwyczaj. Zach Sang zapytał się o to, jak zmieniło się ich brzmienie po rozpadzie SHM. Odpowiedź była oczywista, gdyż Ax stwierdził, że chodzi bardziej o ewolucję, niż rewolucję dźwięków.

Wywiad sprawia wrażenie naturalnego i spontanicznego, bez sztucznych emocji. Przyjemnie się tego słucha jak i ogląda. Ax w swoim stylu potrafi rozśmieszyć i rozluźnić i tak swobodną atmosferę w studiu.

Wywiad ten pozwala spojrzeć na artystów z innej strony, jak na zwyczajnych ludzi, mających swoje problemy i radości. Słowa Axwella są idealnym podsumowaniem.

“Póki tworzysz muzykę, którą lubisz, którą prawdziwie cenisz, to zrobiłeś to co do Ciebie należy” – Axwell

Poniżej możecie obejrzeć cały wywiad (w języku angielskim):

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.