Axwell /\ Ingrosso zmieniają menadżera

18 Wrz 2015

axwell-ingrosso-manager-zmiana-news

Kiedy w 2013 roku Swedish House Mafia oficjalnie zakończyła swoją działalność podczas Ultra Music Festival, wszyscy fani EDM zdali sobie sprawę, że dobiegł końca bardzo ważny rozdział w historii EDM. Na początku sierpnia pojawił się płomyk nadziei, ponieważ po ok. 2 latach ciszy ożył profil SHM na SoundCloud. Pojawił się na nim debiutancki set trio z klubu Amnesia na Ibizie. Momentalnie ożyły plotki o ponownym połączeniu sił trzech producentów.

Dzisiejsza wiadomość ostatecznie zamyka spekulacje na temat ponownego zejścia się Steve Angello, Axwella i Sebastiana Ingrosso. Axwell /\ Ingrosso postanowili zakończyć współpracę z Amy Thomson, która była ich menedżerką od momentu powstania SHM. Nie zostały podane oficjalne przyczyny takiej decyzji. Wiadomo natomiast, że obaj Panowie przejdą pod skrzydła At Night Management prowadzonego przez Asha Purnouri. Z agencją tą współpracują m.in Avicii i Cazzette.

Miejmy nadzieję, że zmiana menadżera wpłynie pozytywnie na twórczość i karierę Axwella i Ingrosso. Być może poczują nowy napływ energii i w końcu wydadzą debiutancką płytę.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.