Menadżerka Axwell /\ Ingrossso ujawniła pierwsze informacje o albumie!

14 Lis 2016

axwell-ingrosso-album-news

Duetu Axwell /\ Ingrossso nie trzeba przedstawiać. Uwielbiani na całym świecie, producenci wielu hitów, takich jak: „Sun Is Shining”, „Dream Bigger” czy „On My Way”. Mimo olbrzymich sukcesów, nie mają na swoim koncie ani jednej płyty. Ta sytuacja może się wkrótce zmienić!

Szczęśliwie dla fanów, wczorajszego poranka Amy Thomson – menadżerka 2/3 Swedish House Mafii przekazała konkretne informacje na temat debiutanckiego krążka duetu. Ale jak do tego doszło? Po tym jak jeden z użytkowników zapytał się jej na Twitetrze, kiedy wyjdzie album Axwella i Sebastiana Ingrosso, odpowiedziała, że data zostanie ogłoszona w styczniu 2017 roku. Przyszły rok będzie – jak stwierdziła – „dotychczas największą przygodą.”

“Informacje zostaną ogłoszone w styczniu. 2017 rok będzie ich, jak do tej pory, największą przygodą.” – Amy Thomson (Tweet został usunięty)

Biorąc pod uwagę pogłoski o rychłym powrocie SHM, stwierdzenie „najlepszy rok” to woda na młyn dla wielbicieli szwedzkiego duetu. Teraz fani będą musieli uzbroić się w cierpliwość i czekać na wiadomości do stycznia 2017 roku.

Axwell /\ Ingrosso | Facebook

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.