Axwell odpowiedział na zarzuty fanów związane z premierą “Dreamer”!

11 Gru 2017

axwell-ingrosso-ade-dreamer-news

W ubiegły piątek na rynku wydawniczym pojawił się najnowszy singiel duetu Axwell & Ingrosso. Wszyscy czekali na “Dreamer” w wersji Progressive House, którą mogliśmy usłyszeć w setach duetu i która podbiła YouTube, jednak rzeczywistość okazała się nieco rozczarowująca – oficjalna odsłona ma wiele wspólnego z poprzednim przebojem duetu, “More Than You Know”.

Na Facebooku Szwedów, pod postem o premierze nowego singla, pojawiły się dziesiątki komentarzy fanów zawiedzionych tym, że wyczekiwana przez wszystkich wersja Progressive House, jednak nie ujrzała światła dziennego. Opinie te dotarły do Axwella, który to opublikował na Insta Story wpis, będący jednoznaczną odpowiedzią na krytykę.

axwell-dreamer

“Jeśli lubisz Progressive House tak bardzo jak ja – sprawdź “Dawn”, “Belong”, “How Do You Feel Right Now”. Zostały wydane dosłownie kilka miesięcy temu…” – Axwell

Słowa Axwella mogą budzić obawy, iż festiwalowa wersja “Dreamer” nie ukaże się w najbliższym czasie, nad czym osobiście ubolewam. Z drugiej strony, nie jest to jednoznaczne skreślenie ewentualnego “remode”, a bardziej obraz delikatnej frustracji.

Na szczęście świat muzyki elektronicznej pełen jest ambitnych producentów, którzy postanowili sami wziąć sprawy w swoje ręce. Jako przykład zostawiam Wam wersję w wykonaniu Radiology. Sprawdźcie sami, jak mu wyszło!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor