Axwell tworzy utwór ze swoim podopiecznym!

9 Cze 2016

Axwell tworzy utwór
Axwell jest jedną z tych postaci w świecie muzyki elektronicznej, która działa na rynku wiele lat i mimo wszystko nadal potrafi zaskoczyć. Można długo wymieniać jego ponadczasowe kawałki, jak “Watch The Sunrise” czy “I Found You”. Również współcześnie – wspólnie z Sebastianem Ingrosso – tworzą duet Axwell/\Ingrosso i są autorami przebojów “On My Way” i “Sun Is Shining”. Axel nie próżnuje i mimo wielu projektów znalazł również czas na dodatkowe inicjatywy. Okazuje się, że Axwell tworzy utwór ze swoim podopiecznym o aliasie Klahr.

Na media społecznościowych Axtone pojawiły się zdjęcia ze studia, gdzie obaj producenci pracują wspólnie nad nowym utworem. Najlepiej obrazuje to zdjęcie z Twittera, która nie pozostawia wątpliwości co do zbliżającego się collabu.

Myślę, że nie trzeba zapewniać, że utwór, przy którym pracuje Axwell będzie najwyższej jakości. Jeśli ich wspólny utwór będzie nawiązywał style do dotychczasowej twórczości Klahra, to czeka nas jeden z lepszych kawałków tego roku.

Axwell | Facebook | Twitter | SoundCloud

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.