Axwell współtworzy nowy album Lady Gagi? Intrygujący wpis na Twitterze

6 Lut 2020

Axel Hedfors znany jako Axwell, udostępnił na swoim Twitterze tajemniczy wpis o treści “#LG6”. Jest to skrót, który posługują się fani Lady Gagi w kontekście jej zapowiedzianego, nowego albumu. Wkrótce po publikacji, Tweet został usunięty, co tym bardziej podgrzało atmosferę wokół płyty. Czyżby Axwell był zaangażowany w produkcję nowego albumu Lady Gagi?

Co trafiło do sieci, tam już pozostanie

Mimo, że Axwell lub ktoś z jego zespołu, usunął Tweeta, to w sieci pozostały screeny. 31 stycznia na profilu Axela pojawił się tekst “#LG6” oraz wymowna emotikona. Jest to skrót, którym fani Lady Gagi oznaczają jej zapowiedziany, szósty album

Wpis Axwella na Twitterze

Niedługo po publikacji wpis został usunięty, jednak rozbudził on dyskusję na temat zaangażowania Axwella w produkcję albumu. W tym momencie nie wiadomo dokładanie co miał na myśli szwedzki producent. Być może chodziło o czynny udział w produkcji, a być może o remix jednego z kawałków.

Na fanowskim forum artystki – Gaga Daily, pojawiły się wpisy, które wskazywały, że Lady Gaga zaprosiła do współpracy również: Boys Noize, BloodPop, Tchami, SOPHIE, Burns, a być może również Skrillexa i Diplo. Tutaj warto dodać, że np. Tchami pracował nad jedną z wcześniejszych płyt artystki. Znowu Skrillex współpracował z Justinem Bieberem, a Diplo brał udział w wielu innych popowych projektach.

Źródło: Gaga Daily

Zakładając, że wszystkie te doniesienia są prawdziwe – nowy album Lady Gagi może się okazać wyjątkowo interesujący. Nie tylko dla fanów artystki, ale również dla fanów muzyki elektronicznej. Byłoby również intrygujące, gdyby Axwell wydawał nowe produkcje i to niezależnie od Swedish House Mafii. W końcu tym razem miało być “na zawsze”, a ewidentnie coś poszło nie tak.

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.