Axwell zapowiedział najbliższe premiery z Axtone Records

6 Lut 2016

axtone-logo-news

Rozmyślając nad moimi ulubionymi utworami z gatunku Progressive House, zdałem sobie sprawę, że większość z nich została wydana w Axtone Records. Wytwórnia Axwella jest ostoją tego czym powinna być elektroniczna muzyka. Co ciekawe, kanał wytwórni na YouTube (nie licząc kilku wyjątków) nie cieszy się tak dużą popularnością. Większość utworów ma po zaledwie kilkadziesiąt tysięcy odsłuchów, ale może to i dobrze? Dzięki temu nikogo nie kusi, aby ruszyć w komercyjną stronę EDM.

Jeśli jesteście ciekawi czego możemy się spodziewać ze strony Axtone, to mam dla Was dobrą informację. Na Instagramie Axwella pojawiło się zdjęcie, które zawiera odręcznie napisanych wykonawców i tytuły utworów, które niedługo zostaną wydane. Znajdziemy wśród nich takie aliasy, jak Michael Feiner, As I Am, M.E.G. & N.E.R.A.K., Robbie Rivera, Tom Staar, i Shapov. Zapowiada się niezwykle udany rok dla tego labelu, a fani Progressive House już mogą się cieszyć, bo będzie czego słuchać.

Handwriting was never my strong side …

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika axwell (@axwell)

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.