Axwell zaprezentował swój utwór z Shapov!

30 Lip 2016

Axwell zaprezentował
Można wiele pisać o Axwellu, który od lat działa w świecie muzyki elektronicznej. Czy to jako solowy artysta, członek Swedish House Mafii, czy teraz w duecie Axwell/\Ingrosso, odnosi sukcesy i zachwyca nas swoją twórczością. Mimo zmieniających się trendów, jak i stylu, który reprezentuje Axel, w jego dorobku wybija się jedna najważniejsza cecha – jakość. Do długiej listy będzie mógł dopisać kolejny kawałek, gdyż Axwell zaprezentował swój nowy utwór z Shapov.

Podczas tegorocznej edycji Tomorrowland, swojej sceny dorobiła się wytwórnia Axtone. Jedną z największych niespodzianek był solowy set Axwella. Podczas fantastycznego występu postanowił on zaprosić swojego kolegę o aliasie Shapov. Wspólnie zaprezentowali remode ich wspólnego utworu “Belong”. Tak jak czekałem na ten kawałek, tak teraz wręcz wymagam, żeby Axwell podał datę premiery, bo dawno nie słyszałem tak dobrej produkcji. Póki co, pozostaje nam filmik spod sceny (z całkiem niezłą jakością audio).

Sądząc po wrzucony chwilę temu filmiku, premiera nastąpi już niedługo!

EDIT: Według informacji z sieci, premiera zapowiedziana jest na 5 sierpnia! Chodzi zarówno o wersje oryginalną, jak i remode.

Axwell /\ Ingrosso | Facebook

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.