Bassjackers wydali darmową EP-kę “Destiny”! Śpiesz się z pobraniem!

23 Wrz 2016

Bassjackers wydali darmową ep-kę
Bassjackers to jednej z najbardziej znanych holenderskich electro housowych duetów. W ich produkcjach możemy usłyszeć motywy od Dirty Dutch i Dubstepu po House i Electro Housowe brzmienia. W swojej karierze współpracowali z takimi artystami, jak: Afrojack, Showtek, MAKJ, KSHMR, R3hab czy Dimitri Vegas& Like Mike. Ich produkcje był sygnowane przez największe wytwórnie, takie jak Spinnin’ Records, Musical Freedom, Revealed czy Smash The House. Wszystkich fanów ucieszy fakt, że Bassjackers wydali darmową EP-kę o nazwie “Destiny EP”.

,,Destiny” zostało stworzone, jako ścieżka dźwiękowa do nowej gry ,,Destiny : Rise of Iron”. Połowa duetu – Ralph Van Hilst jest wielkim fanem gry ,,Destiny”. Stworzył produkcję, która jest połączeniem dwóch światów muzyki elektronicznej z elementami muzyki Reagge, do której świetnym dopełnieniem jest wokal Matta B. Po wszystkim obaj panowie nawiązali kontakt z twórcami gry, aby móc użyć elementów z gry w oficjalnym teledysku.

Tymczasem druga połowa duetu – DJ Marlon Flohr, zaczął grać utwór podczas setów.

,,Track zdecydowanie trafia do naszych fanów, którzy czują niesamowity klimat jaki ze sobą niesie, który uderza od pierwszych dźwięków” – Marlon Flohr

EP-ka otrzymała support od m.in. Dimitri Vegas & Like Mike, The Chainsmokers, Blasterjaxx, R3haba, Breath Carolina czy Danny’ego Avilli.

“Destiny”, to jeden z czterech utworów z EP-ki o tej samej nazwie. Całość możecie pobrać za darmo (przez 2 tygodnie) ze strony Spinnin’ Records!

Free Download: spinninrecords.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.