Beach Party 2019 Trzcianka – 10 powodów, dla których musisz tam być!

7 maja 2019

Jeśli zastanawiacie się, jak rozpocząć wakacje, to mam dla Was wspaniałą propozycję! W dniach 28-30 czerwca, odbędzie się festiwal Beach Party 2019 w Trzciance, który jest zdecydowanie czymś więcej niż kolejną imprezą. W tym roku podczas BP wystąpią, m.in. Blasterjaxx, Matisse & Sadko, Sick Individuals, Lucas & Steve, Chocolate Puma, Blinders, Skytech, I. GOT.U i wielu innych!

Jednak wspaniały line-up, to nie wszystko co przygotowali dla nas organizatorzy tego wydarzenia. Przed Wami 10 powodów, dla których musicie zawitać na Beach Party 2019!

1. Rodzinna atmosfera

Beach Party to festiwal, który ściąga miłośników muzyki elektronicznej z całej Polski i nie tylko. Trzcianka jest miejscem, gdzie możecie wpaść z grupą znajomych albo przyjechać sami i poznać ludzi z podobną zajawką. Niezależnie od opcji, będziecie się świetnie bawić, bo wokół panuje rodzinna i przyjazna atmosfera. Wiele osób traktuje ten festiwal, jako powód do spotkania i spędzenia wspólnie czasu i to z ludźmi, których nierzadko poznali podczas jednej z poprzednich edycji. Uwierzcie mi, że wybierzecie się tam raz i wrócicie za rok!

2. Kompleksowa impreza z polem namiotowym

Wybierając się na Beach Party nie musicie martwić się o nocleg, zaplecze gastronomiczne i sanitarne! Organizatorzy zadbali o specjalnie przygotowane pole namiotowe o nazwie Beach Camp, które jest dosłownie po drugiej stronie ulicy od terenu festiwalu. Możecie tam zarówno odpocząć, jak i aktywnie spędzić czas biorąc udział w imprezach towarzyszących. Na miejscu znajduje się catering z obsługą, który zadba o to, abyście nie ruszyli na imprezę głodni. Oczywiście w pobliżu sceny, również znajdują się food trucki serwujące różne rodzaje przekąsek i napojów. Krótko mówiąc, Beach Party to festiwal w pełnym tego słowa znaczeniu!

3. Atrakcyjna cena biletów

W tym roku podczas Beach Party wystąpi wielu znanych i utalentowanych artystów. Wystarczy wymienić Blasterjaxx, Matisse & Sadko, Sick Individuals, Lucas & Steve, Chocolate Puma, Blinders czy Skytech, abyście wyobrazili sobie ile emocji czeka na Was w Trzciance. Tak bogaty line-up nie oznacza drogich biletów, bo aktualnie w sprzedaży jest 3 pula karnetów w cenie 139 zł. Jeśli interesuje Was wspomniane pole namiotowe, to za karnet i miejsce na polu zapłacicie jedynie 159 zł. Taka oferta, za takie pieniądze? Zdecydowanie warto!

Bilety: http://beachparty2019.abilet.pl

4. Idealne miejsce do spotkania ze znajomymi (karnety grupowe)

Jak już o cenach mowa, to w ofercie są również karnety grupowe, a konkretnie dla 4-osobowych grup. Jeśli chcecie bawić się ze znajomymi, to koniecznie wybierzcie tę opcję, ponieważ wówczas karnet dla jeden osoby kosztuje niespełna 115 zł! Taki wypad to idealny wstęp do wakacji, który nie wyczyści Wam portfela.

5. Niecodzienne podejście artystów

Rodzinna atmosfera i szczytny cel całego wydarzenia udzielają się artystom, którzy występują na Beach Party. Wielu z nich ma pozytywne nastawienie, nie trzymają się sztywno grafiku i bardzo często pozwalają sobie na chwilę luzu. Zwykle podchodzą do barierek koło sceny, rozmawiają z fanami, robią zdjęcia czy podpisują się na ubraniach. Istnieje więc duża szansa, że będziecie mogli zamienić kilka słów i przybić piątkę ze swoim idolem!

6. Beach Party stawia na młodych i utalentowanych polskich artystów

W tegorocznym line-upie Beach Party znajdziecie wielu polskich artystów, którzy odnoszą sukcesy na międzynarodowej scenie. Nie mówią tu tylko o znanych aliasach, jak Blinders czy Skytech, ale również o tych mniej znanych producentach. Alan Budzyński aka Skytone, wydał kilka utworów w Revealed Recordings – wytwórni Hardwella. Loud About Us dwa razy zawitali do wytwórni Hexagon, a ostatnio do labelu braci Showtek. Podobnie warto zwrócić uwagę na Czarka znanego pod aliasem Clarx, który zdobył miliony wyświetleń na YouTube, a także supporty topowych gwiazd muzyki elektronicznej, w tym Martina Garrixa. Koniecznie musicie zobaczyć występ Guy Arthur, który niegdyś produkował pod aliasem AK9. Polscy producenci rosną w siłę, o czym dobitnie się przekonamy!

7. Spróbujcie dodatkowych atrakcji

Beach Camp to nie tylko miejsce do noclegu i odpoczynku, ale również do aktywnego spędzania czasu. Organizatorzy przygotowali dla uczestników szereg dodatkowych atrakcji, jak basen, Piana Party, specjalny wystrój oraz zespołowe gry i zabawy! Na miejscu panuje niesamowita atmosfera, wiele osób dyskutuje o setach, część odpoczywa, a inni bawią się przy muzyce. To doskonałe miejsce, aby zawrzeć nowe znajomości i być może znaleźć ekipę na kolejne imprezy!

8. Wielki zlot fanów 4Clubbers i Essential Music

W poznawaniu nowych osób pomoże wielki zlot fanów 4Clubbers i Essential Music, który odbędzie się 29 czerwca, drugiego dnia festiwalu, w godzinach od 15:00 do 18:00. Wówczas na scenie na Beach Camp wystąpi trójka artystów: Guy Arthur, Feiver oraz Dane. Oprócz tego, do dyspozycji będą wspomniane wcześniej atrakcje. Wstęp na zlot będzie miał każdy kto posiada karnet lub bilet na sobotę. Wielu z Was aktywnie dyskutuje w sieci i wymienia opinie na grupie, a to idealna okazja, aby poznać się na żywo!

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/2044588669179272

9. Impreza organizowana z pasją

Rozwijany od kilku lat projekt, z roku na rok zyskuje na rozmachu. Beach Party organizują ludzie z pasją, którzy kochają muzykę elektroniczną, a to udziela się zarówno artystom, jak i publice. Z początku lokalne wydarzenie, przerodziło się w festiwal z prawdziwego zdarzenia, który gościł, a także gości w tym roku wiele gwiazd EDM. Wszystko to za sprawą ogromnego wkładu pracy i zaangażowania, które widać na każdym kroku. Jak tylko przybędziecie na miejsce, to poczujecie ten magiczny pierwiastek!

10. Szczytny cel

Oprócz zabawy, Beach Party to impreza charytatywna, z której dochód jest przekazywany na pomoc potrzebującym. W marcu organizatorzy ogłosili, że dochód wysokości 50 000 zł, z Beach Party 2018, został przekazany na remont oddziału dziecięcego w Szpitalu Powiatowym w Trzciance. Oznacza to, że kupując bilet nie tylko zapewniacie sobie wyśmienitą zabawę, ale również wspomagacie szczytny cel! Tutaj możecie zobaczyć zdjęcia: facebook.com/pg/GminaTrzcianka

Beach Party Trzcianka: Bilety | Facebook | Instagram | YouTubeWydarzenie

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.