Beatport zaprezentował TOP 15 najciekawszych artystów i wytwórni

17 Gru 2015

beatport-listenparis2015-news

Nie da się ukryć, że Internet odgrywa coraz większą rolę w życiu człowieka. Globalna sieć stała się miejscem spotkań, rozmów, zakupów i pracy. Rozwój ten nie ominął branży muzycznej, gdzie sprzedaż utworów odbywa się głównie poprzez różnego rodzaju sklepy internetowe. Największą firmą zajmującą się tego typu usługami jest Beatport. To właśnie na stronie tego serwisu, w każdy poniedziałek, odbywają się najbardziej wyczekiwane premiery z topowych wytwórni. Marzeniem wielu producentów jest znaleźć się na liście TOP 10, najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się utworów.

Jako, że zbliża się koniec roku, Beatport postanowił udostępnić listę wyróżniających się artystów i wytwórni. Tradycyjnie, zostało to przedstawione w formie TOP 15. Na liście najciekawszych producentów znaleźli się m.in. Curbi, Shapov i Fox Stevenson. W skład wartych uwagi labeli weszły m.in Hexagon, Heldeep i Mixmash. Nie do końca rozumiem co tam robi “Smash The House”, ale cóż… Poniżej znajdziecie pełne listy.

TOP 14 Producentów:

beatport-top-15-artists

TOP 15 Wytwórni:

beatport-top-15-labels

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.