“Beautiful Disaster”, czyli nowa EP-ka DVBBS!

5 Gru 2016

Beautiful Disaster
O duecie DVBBS zrobiło się cicho, po tym jak w lipcu bieżącego roku zostali oskarżeni o posiadanie narkotyków i zamknięcie nieprzytomnych fanek w swoim pokoju. Tym razem jednak powracają już bez kontrowersji i to w wielkim stylu! Nakładem ich własnej wytwórni KANARY, 2 grudnia została wydana EP-ka o nazwie “Beautiful Disaster”.

Nowy mini-album braci zawiera 6 piosenek. Producenci całkowicie odcięli się od brzmień typu Bigroom i postawili na bardziej złożone gatunki jak, np. Elektronika, Trap czy Tropical House. Do współpracy zaprosili wielu artystów, z których wymienić można Juicy J, Stella Rio czy Ramriddlz.

Producenci takich hitów, jak “Tsunami” czy “Gold Skies” pytani o inspirację, odpowiedzieli:

“Cały świat istnieje dzięki równowadze wzlotów i upadków, pozytywów i negatywów, wszystko jest ze sobą związane; piękna katastrofa.” – DVBBS

Te słowa pewnie nawiązują do ostatnich wydarzeń z ich udziałem, niekoniecznie pozytywnych, jednak widać, że chcą odbudować swoją dotychczasową pozycję w świecie EDM.

Zapraszam do przesłuchania nowej EP-ki DVBBS, link znajdziecie poniżej.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.