Before Sunrise Festival 2016 – Lordi’s Club & FOO FOO Bar

sunris-festival-2016-before-news

Before Sunrise Festival, to impreza poprzedzająca główne wydarzenie – Sunrise Festival, które organizowane jest przez MDT Agency. Agencja ta selekcjonuje kluby, które są przygotowane do realizacji tego typu przedsięwzięcia. Sunrise Festival, to największy tego typu festiwal w Polsce, gdzie co roku możemy usłyszeć topowych artystów ze sceny EDM. Ten rok przyniesie wiele niezapomnianych chwil, więc z tym większą przyjemnością możemy Was poinformować, że otrzymaliśmy patronat medialny nad Before Sunrise w Lordi’s Club & FOO FOO Bar. Jest to największy Before w środkowej Polsce.

Już 22 kwietnia, 10 artystów zaprezentuje swoje umiejętności na Before Sunrise. Zagrają dla Was: Fafaq, Skytech, MIQRO, neeVald, Bartes, DJ BEN, DJ W, RoKo, Dj Beat, Bart Qukx. Przygotujcie się na prawdziwie imprezową muzykę w najlepszym wydaniu. Mało tego, klub ten przygotował dla Was wspaniałe atrakcje, w tym dwie sceny: Lordi’s Club – Sunrise Stage & Foo Foo Bar oraz After Party Stage, gdzie poczujecie się smak imprezy Sunrise Festival. Rozgrzejcie się przed szaleństwem w Kołobrzegu!

Z naszej strony możecie spodziewać się fotorelacji z imprezy. Nie przegapcie tego wydarzenia i zarezerwujcie sobie czas na imprezę 22 kwietnia!

Before Sunrise Festival 2016 – Lordi’s Club & FOO FOO Bar:

Lori’s Club: facebook.com/LordisClub/
Link do wydarzenia: facebook.com/events/1583028215321077/

sunris-festival-2016-before-news-plakat

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.