Bilety na Tomorrowland sprzedane w godzinę!

Tomorrowland

Oczywistym jest, że wraz z popularnością festiwalu idzie w parze ilość chętnych na to, aby wziąć w nim udział. Dobrym przykładem jest tutaj znany i ceniony na całym świecie festiwal muzyki elektronicznej Tomorrowland, który odbywa się co roku w belgijskim mieście Boom. Tegoroczna edycja będzie bardzo wyjątkowa, ponieważ będzie trwała aż 2 weekendy. Można by było pomyśleć, że dłuższy czas trwania eventu będzie równać się większej dostępności biletów, ale w tym przypadku było jednak inaczej. Bilety na tegoroczną edycję rozeszły się ekspresowym tempie 64 minut!

W zeszłym roku, kiedy impreza trwała tylko jeden weekend, wszystkie bilety zostały wyprzedane również bardzo szybko – pula została opróżniona bowiem w przeciągu 40 minut. Tym razem w ofercie było ich dwa razy więcej.

Oczywiście jest również wiele osób, które kupiły nadmiar wejściówek lub, które się rozmyśliły, więc jeżeli ktoś chciałby pojechać na chociaż jeden dzień wspaniałej zabawy w towarzystwie dobrej muzyki, to jest jeszcze nadzieja, że uda się nabyć bilet na upragnioną imprezę.

Dla osób, które nie mogą pojechać na Tomorrowland zarówno powodu braku biletów, jak i z innych przyczyn, będzie organizowany, jak zwykle, livestream, dający jednak tylko tylko namiastkę tego, z czym mamy do czynienia w belgijskim Boom.

 

https://www.facebook.com/tomorrowland/photos/a.226791639176.131781.82627199176/10154593797179177/?type=3

 

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor