Informacje

Sunrise Festival, to 3 dni nieprzerwanej zabawy w świetnym towarzystwie. W zeszłym roku festiwal po raz ostatni odbył się na terenie Amfiteatru i jego rozległego parkingu. Tegoroczna edycja Sunrise odbędzie się na terenie Podczela, gdzie powstanie specjalna infrastruktura zawierająca, m.in. domki i pole namiotowe. Organizatorzy już od 16 lat sukcesywnie budują markę jednego z najlepszych festiwalów muzycznych nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Wydarzenie przyciągnęło na swoje sceny gwiazdy, takie jak m.in. Armin van Buuren, Tiesto czy Axwell /\ Ingrosso. Sunrise Festival, to nie tylko doskonała muzyka i świetni ludzie, ale także wyjątkowe wrażenia wizualne i nieziemski pokaz pirotechniczny.

1. Gdzie i kiedy odbędzie się Sunrise Festival 2019?

Tegoroczna edycja Sunrise Festival odbędzie się w nowym, większym miejscu, które umożliwia rozwój festiwalu. Mowa tu o Podczelu, czyli wschodniej części Kołobrzegu, gdzie znajduje się opuszczone lotnisko. To właśnie tam, w dniach od 19 do 21 lipca odbędzie się największe, polskie wydarzenie związane z EDM – Sunrise Festival. Oprócz głównej części imprezy, 18 lipca na terenie SunCity – festiwalowego miasteczka – rozpocznie się oficjalne Before Party, gdzie pojawią się pierwsi artyści.

2. Co z noclegiem? Gdzie mogę odpocząć po zabawie?

Organizatorzy postanowili wybudować miasteczko o nazwie SunCity, które zawiera w sobie pole namiotowe, domki oraz zaplecze sanitarne i gastronomiczne. Do wyboru jest kilka opcji o różnym standardzie. Najtańsza opcja “basic” gwarantuje miejsce na polu namiotowym, dostęp do części sanitarnej oraz daje możliwość wykupienia parkingu. Opcja “standard” jest zdecydowanie wygodniejsza, bo na miejscu będzie czekał na nas gotowy namiot z materacami, śpiwory, a nawet lampka led. Trzeci poziom, to opcja “premium”, która zawiera duży namiot, wygodne łóżka, oświetlenie i miejsce parkingowe. To jednak nie koniec możliwości, bo pozostała najdroższa opcja, czyli własny domek, który zawiera toaletę, prysznic, łóżka, pościel, a nawet w miejsca parkingowe obok domku.

Zaznaczam, że podane ceny zawierają w sobie 3 dniowy karnet na Sunrise Festival oraz wstęp do miasteczka już 18 lipca i wymeldowanie 23 lipca. Tutaj dodam, że właśnie 18 lipca odbędzie się wyjątkowe Pre-Party ze specjalną sceną, właśnie dla mieszkańców SunCity.

– Najtańsza opcja, to 1010 zł od osoby – jest to miejsce na polu namiotowym z własnym namiotem
– Opcja standard, to również miejsce na polu namiotowym, ale z przygotowanym przez organizatorów namiotem z wyposażeniem
– Opcja premium, to namiot TIPI z wyposażeniem, dla minimum dwóch osób
– Najdroższa opcja, to domki letniskowe VIP, które wymagają wejściówek VIP, a cena wynajmu domku jest możliwa od uzyskania poprzez kontakt na specjalny adres e-mail

3. Ile kosztuje bilet na Sunrise Festival 2019?

Standardowe bilety na piątek i niedzielę kosztują po 220 zł, natomiast na niedzielę 250 zł. Karnet na wszystkie trzy dni, to wydatek rzędu 630 zł, czyli w ten sposób oszczędzamy 60 zł w porównaniu do oddzielnego zakupu wejściówek. Bilety VIP to dużo droższa opcja, a poszczególne ceny znajdziecie poniżej. Bilety możecie zakupić tutaj: www.sunrisefestival.pl

4. Czym będziemy płacić i jak będzie wyglądał bilet na Sunrise Festival 2019?

W ty roku organizatorzy postawili na nowoczesne rozwiązania, czyli bransoletki na rękę z wbudowanym czipem RFID. Po zakupie biletu, będziecie mieli czas do 1 lipca, aby zarejestrować swoją opaskę/bransoletkę. To właśnie na nie należy przelać pieniądze, np. w specjalnym kantorze znajdującym się na terenie festiwalu. Wszystkie transakcje przeprowadzone przy pomocy opaski będziemy mogli sprawdzić online. Wszystkie pieniądze, które nie wydaliśmy podczas imprezy, zostaną zwrócone na konto po wypełnieniu formularza.

Od 19 do 21 lipca, za sprawą Sunrise Festival 2019, Kołobrzeg ponownie stanie się światową stolicą muzyki elektronicznej, a dziesiątki tysięcy fanów przeżyje tutaj jeden z najwspanialszych weekendów w swoim życiu. Impreza odbędzie się na aż pięciu scenach! Fani będą mogli bawić się przy najlepszych utworach muzyki tanecznej na świecie.

LINE-UP:

– Piątek –

Red Stage

Armin van Buuren
W&W
Fedde le Grand
MaRLo
Ruben de Ronde
Melo.Kids
Adam De Great

Silver Stage

Headhunterz
Frontliner
Zatox
Noisecontrollers
Keltek

Heldeep Stage

Oliver Heldens
EDX
MK
Disciples
Nora en Pure
NeeVald
Bartes

Blue Stage

Alex M.O.R.P.H.
Nitrous Oxide
Ben Nicky
Arctic Moon
KhoMha
Paul van Dyk

ANTS Stage

Andrea Oliva
Francisco Allendes b2b Uner
Nic Fanciulli
Solardo
Steve Lawler
Deeplomatik

– Sobota –

Red Stage

Afrojack
Bounce Inc.
DJ Kuba & Neitan
Nervo
Don Diablo
Alok

Blue Stage

Sander van Doorn pres. Purple Haze
Cosmic Gate
Oliver Smith
Jordan Suckley
Orjan Nilsen
Matt Bukovski
Indecent Noise

Black Stage

Adam Beyer & Ida Engberg
Joris Voorn
Nicole Moudaber
Jamie Jones
Duss
Dave Metzo

MS Presents Stage

Martin Solveig
Michael Calfan
La Fuente
Chriss Jaxx
Golden Features
Loud Luxury
Micro

Silver Stage

Claptone
Tensnake
Riva Starr
Matush
Milkwish
Cristoph

– Niedziela –

Red Stage

The Chainsmokers
Timmy Trumpet
Dirty Rush & Gregor Es
Keanu Silva
Jay Hardway
Gromee

Black Stage

Booka Shade
Weikum
Heidi
Pysh
Eats Everything
Chelina Manuhutu
Tiga

No Redemption

Tchami x Malaa
Brohug
Mercer
Valentino Khan
Indox
Ibranovski

White Stage

Laidback Luke
Chuckie
Wally Lopez
Moguai
Roko
Emdi

The History of Sunrise

DJ Kris
Matys
Peran van Dijk
4Strings
CJ Stone
Gregory

Sunrise Festival: Facebook | Instagram | Twitter


wszystko o Sunrise Festival 2019

Lokalizacja

Podczele - Kołobrzeg