Informacje

Wielkimi krokami zbliża się jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które zabierze nas w podróż czasie do lat młodości. Już 15 czerwca w katowickim Spodku odbędzie się festiwal „The Night of Legends”, w trakcie którego usłyszmy zarówno klasyki muzyki muzyki elektronicznej, jak i współczesne brzmienia. Czekają na Was dwie sceny, na których wystąpią bohaterowie naszej młodości, w tym m.in. Moguai, Mauro Picotto, Dr Motte, Tomcraft  czy Mr. X – Afrika Islam. Wszystko to w nowoczesnej oprawie, która spotęguje emocje!

90’ Festival zaprasza do nostalgicznej podróży w czasie w zupełnie nowej odsłonie. Powrót do korzeni muzyki elektronicznej oraz obecnie popularne brzmienia, zaserwują takie gwiazdy, jak:

– Mauro Picotto

-️ Moguai

– Dr. Motte

– Tomcraft

– Mr X – Afrika Islam

– Da Hool

– Kai Tracid

– Woody van Eyden

Na osobnej, wyłącznie polskiej scenie zagrają:

– Diana d’Rouze

– Siasia

– DJ Matys

– Jaco

– Matush

– Adam De Great

Do you want it? Can you feel it? It´s Club Rotation!

To nie wszystko co dla Was przygotowaliśmy! Jeden z najbardziej popularnych programów telewizyjnych o muzyce elektronicznej powraca i to właśnie podczas „The Night of Legends” odbędzie się inauguracja działalności „Club Rotation 2.0” w Polsce.

A jak o „Club Rotation” mowa, to nie mogło zabraknąć niepowtarzalnej Daisy Dee! Przeprowadzi ona wywiady oraz relację z imprezy, a oprócz tego możecie się również spodziewać jej obecności na scenie.

Dla starszych klubowiczów jest to jedyna w swoim rodzaju szansa, aby przeżyć nostalgiczną, muzyczną podróż. Młodsi fani muzyki elektronicznej mogą skorzystać z okazji i zapoznać się z oldskulowymi brzmieniami. „The Night of Legends” to niezwykła okazja, aby jeszcze raz doświadczyć klimatu imprez, które wydawało się, że już nigdy nie wrócą!

KIEDY: 15 czerwca

GDZIE: Spodek – Katowice

BILETY: https://90festival.pl

– Early Bird (pierwsze 1000 biletów): 79 zł (wyczerpane!)

– Regular (do 15 czerwca): 89 zł

– W dniu imprezy (o ile jeszcze będą 😉): 100 zł


wszystko o The Night of Legends

Lokalizacja

Spodek, Katowice