Blinders i Afrojack wydają wspólny utwór “Hydra”. Premiera już w czwartek!

2 Mar 2020

Dziś pojawiła się oficjalna zapowiedź wspólnego utworu Blindersa i Afrojacka, który reaktywuje swój poboczny alias NLW. “Hydra”, bo taki tytuł nosi ich kawałek, ukaże się już w czwartek nakładem wytwórni STMPD RCRDS. Tym samym polski producent kontynuuje niezwykle udaną współprace z labelem Martina Garrixa. Co przygotowali dla nas Blinders i Afrojack?

Afrojack i Blinders w STMPD RCRDS

Wreszcie poznaliśmy datę premiery wspólnego utworu Blindersa i Afrojacka. Kawałek podpisywany do tej pory, jako ID przyjął nazwę “Hydra”. Mogliśmy go usłyszeć w wielu setach Afrojacka, w tym podczas Ultra Europe 2019, jak i w setach Blindersa, który zagrał go między innymi w trakcie seta b2b z TV Noise, podczas Martin Garrix: The Ether. Wiedzieliśmy, że numer jest już gotowy, ale nie znaliśmy daty premiery. Okazuje się, że “Hydra” wyjdzie szybciej niż się spodziewaliśmy!

ZOBACZ WIĘCEJ

Blinders b2b TV Noise - Oficjalne nagranie z Martin Garrix: The Ether

W tym roku Afrojack postanowił reaktywować swoje dwa poboczne aliasy. Nie tak dawno informował o nowych utworach pod pseudonimem Kapuchon, a przy okazji współpracy z Blindersem, do życia powrócił alias NLW. Jest to powrót w wielkim stylu, bo “Hydra” naprawdę może się podobać! Poniżej możecie przesłuchać fragment z seta Mateusza (od 28:20).

Dziś SMTPD RCRDS ogłosiło, że wspólne dzieło Blindersa i Afrojacka ukaże się w najbliższy czwartek. Już teraz możecie skorzystać z pre-save na Spotify, aby nie przegapić premiery: stmpd.co/vaiDkFA

Mogę Wam zdradzić, że w tym roku Blinders będzie wyjątkowo aktywny i szykuje dla swoich fanów wiele niespodzianek. Czwartkowa premiera, to dopiero początek emocji, który nie zabraknie w nadchodzących miesiącach!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.