Blinders – Polak z kolejnym przebojem w wytwórni Martina Garrix’a!

18 maja 2018

Blinders (prywatnie Mateusz), do tej pory odniósł znaczące sukcesy w środowisku EDM, a jego praca jest doceniana i wspierana przez wiele światowych gwiazd takich, jak: David Guetta, Tiesto, Hardwell, Axwell, Don Diablo czy Afrojack.

Talent Polaka dostrzegł sam Martin Garrix, będący numerem 1 według rankingu DJ Mag TOP 100 DJs, który zaprosił Mateusza do współpracy i aktualnie wydaje jego utwory w swojej wytwórni STMPD RCRDS.

Oficjalny remix Blindersa znanego utworu “So Far Away” autorstwa Martina Garrixa i Davida Guetty przekroczył liczbę dwóch milionów odsłon na platformie Spotify, a klubowo-festiwalowe numery Mateusza pt. ”Snakecharmer” i “Okami” również zyskały ogromną popularność wśród fanów muzyki elektronicznej oraz są grane przez topowych DJ-ów na całym świecie.

18 maja holenderska wytwórnia STMPD RCRDS wydała kolejną produkcję Polaka pt. “Melt (Tasty)”. Tym razem Blinders zaskakuje nas swoją kreatywnością i oryginalnością pokazując się z zupełnie innej strony niż dotychczas. Kobiecy i delikatny popowy wokal w połączeniu z chwytliwym i energicznym bitem aż porywa do tańca. Ta najnowsza produkcja Mateusza zdecydowanie ma potencjał na radiowy przebój tego lata. Warto śledzić karierę naszego rodaka, która rozwija się w dynamicznym tempie.

Blinders ma na swoim koncie wiele zagranicznych występów w Europie, USA, Azji oraz Afryce. Tego lata będziemy mieli okazję zobaczyć go i usłyszeć m.in.: na popularnym europejskim festiwalu Balaton Sound na Węgrzech oraz na Music Power Explosion we Wrocławiu, gdzie zagra swoje sety u boku takich gwiazd, jak Steve Aoki, Tiesto, ZEDD, Afrojack czy Don Diablo!

Link do zakupu/odsłuchu: stmpd.co/BLMTFA

Facebook: www.facebook.com/Blindersmusic
Instagram: www.instagram.com/Blindersmusic
Soundcloud: www.soundcloud.com/Blindersmusic
Twitter: www.twitter.com/Blindersmusic
Spotify: http://bit.ly/Blindersmusic

https://www.facebook.com/STMPDRCRDS/videos/2114610852087831/

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.