Blinders podkręca tempo z “Higher Needs”! Polak ponownie zawitał do wytwórni Martina Garrixa

24 maja 2019

Przygoda Mateusza Owsiaka aka Blinders z wytwórnią STMPD RCRDS trwa w najlepsze! Polak ponownie wydał utwór w labelu Martina Garrixa, jednak tym razem postawił na naprawdę dynamiczne brzmienia. Zanim przesłuchacie kawałek, podkręćcie głośniki i zróbcie wokół siebie trochę miejsca, bo “Higher Needs” to potężna dawka energii!

Stream & Download: http://stmpd.co/BLHN

Tym co wyraźnie słychać, to inspiracja twórczością Joyryde’a. Mateusz postawił na dynamiczne brzmienia i bass house’owy styl z dodatkiem szczypty klimatu ze “Snakecharmer”. Co z tego wyszło? Genialna produkcja, która ma szansę stać się prawdziwym, festiwalowym hitem! Przed nami sezon największych wydarzeń muzycznych, jak chociażby Tomorrowland, gdzie mam nadzieję, nie raz usłyszmy “Higher Needs”. Tak swoją drogą, być może kiedyś usłyszmy wynik współpracy Blindersa z Joyryde’m, bo po tej premierze jestem pewien, że efekt byłby niesamowity!

BLINDERS: Facebook | Instagram | SoundCloud

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.