Blinders powraca z pierwszym utworem w 2019 roku. Premiera w STMPD RCRDS!

8 Mar 2019

Początek roku był dla Mateusza bardzo intensywny. Po dalekich podróżach na kontynencie azjatyckim, gdzie grał w kilku klubach w Birmie, Wietnamie oraz w prestiżowym Sky Garden na Bali, wraca do nas z nowym hitem. Singiel zainspirowany dalekowschodnimi wojażami niewątpliwie chwyci za serce fanów na całym świecie.

„Relieve” jest kolejną energetyczną bombą, którą dostarcza Blinders w swojej twórczości. Po ostatnim sukcesie numeru nagranego wspólnie z Martinem Garrixem „Breach (Walk Alone)”, Mateusz idzie za ciosem i regularnie dostarcza nam nową muzykę.

Fani twórczości Blindersa z pewnością wychwycą dźwięki znane z “Leaving”, ale i czuć nutkę inspiracji “Snakecharmer”. Całość naprawdę świetnie się komponuje i z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom Mateusza, jak i wytwórni STMPD RCRDS.

Z pewnością Blinders zaskoczy nas kolejnymi udanymi wydaniami muzycznymi i międzynarodowymi sukcesami. Warto śledzić na bieżąco jego karierę i szukać go na dużych, festiwalowych scenach!

BLINDERS: Facebook | Instagram | SoundCloud

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.