Blinders w wytwórni Martina Garrixa. Sprawdź “Snakecharmer”!

17 Lis 2017

blinders-snakecharmer-stmpd-premiera

Nie raz informowałem Was o sukcesach polskich producentów i nie inaczej jest tym razem, bo do coraz dłuższej listy możemy dopisać kolejny punkt. Mateusz Owsiak aka Blinders ma na swoim koncie premiery w topowych wytwórniach, jak chociażby Spinnin’ Records, Protocol Recordings i Axtone, gdzie ukazał się jego ponadczasowy remix do “Center of the Universe”. Jego kariera nabiera tempa, bo już dziś ukazał się jego nowy utwór o nazwie “Snakecharmer”, który wyszedł nakładem STMPD RCRDS – labelu należącego do Martina Garrixa.

Jak to zwykle bywa, najpierw zostaliśmy uraczeni zapowiedzią. Jest to fragment z koncertu Martina, który postanowił sprawdzić, jak “Snakecharmer” radzi sobie na wielkiej scenie. Kawałek plus animacja… To trzeba zobaczyć!

Jednak zapowiedź to jedno, a premiera pełnego utworu to drugie. Na oficjalnym kanale YouTube oraz wszystkich pozostałych social media STMPD RCRDS, pojawił się link do animacji będącej teledyskiem. Co ciekawe, za projekt odpowiada Ada Strzelczyk, czyli partnerka Blindersa.

“Snakecharmer” to oryginalny utwór, który z pewnością wyróżnia się na tle aktualnych trendów. Tytuł idealnie opisuje klimat produkcji, której główny motyw bazuje na dźwiękach fletu wykorzystywanych przez zaklinaczy węży. Osobiście cieszę się, że nie jest to typowy festiwalowy banger z bigroomowymi samplami, a ambitne podejście do tematu wykrzesania energii z publiczności.

Poniżej znajdziecie wszystkie niezbędne linki oraz omawiany teledysk.

Spotify: stmpd.co/BSCs
Apple Music: stmpd.co/BSCa
iTunes: stmpd.co/BSCi
Google Play Music: stmpd.co/BSCg

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.