Blinders stracił prawie wszystkie projekty. Pozostał tylko jeden utwór…

25 Lut 2019

Czy znasz to uczucie, gdy nad czymś długo pracujesz, a ostatecznie włączasz komputer i okazuje się, że dysk twardy wyzionął ducha? Ja też. Ta prozaiczna i smutna przygoda spotkała Mateusza Owsiaka aka Blinders – producenta, którego twórczość regularnie ukazuje się w wytwórni STMPD Records należącej do Martina Garrixa. Polak podzielił się swoją stratą na Instagramie, gdzie oprócz historii, w tle widzimy studio wspomnianego labelu.

Tak jak to zwykle bywa, dysk twardy z muzycznymi projektami Polaka, po prostu padł. Wiele z pomysłów było we wczesnej fazie realizacji, ale jeden utwór był już bliski ukończenia. Ostatecznie, Mateusz znalazł kilka finalnych wersji tego kawałka, bo trzymał je na Dropboxie. Usiadł jeszcze raz nad tym projektem i złożył wszystko w jedną całość.

“W zeszłym tygodniu straciłem wszystkie dane z dysku, na którym miałem wszystkie projekty, nad którymi aktualne pracowałem. Na szczęście większość z nich była tylko zarysem, ale jeden z nich był prawie skończony. Byłem przygnębiony. To z czym zostałem, to mastery najnowszej wersji, który trzymałem na Dropboxie. Postanowiłem nad tym popracować i naprawić małe, niedokończone elementy i złożyć je w jedną całość. Zrobiłem to i zastanawiam się czy powinienem to teraz wydać. Co o tym myślicie?” – Blinders

No i tutaj padł pytanie do Was, czy chcecie aby Blinders wydał ten utwór? Myślę, że odpowiedź jest oczywista – a patrząc po komentarzach pod postem – niedługo możemy spodziewać się premiery od Mateusza. Zapewne kawałek ukaże się nakładem STMPD Rcrds, więc śledźcie zapowiedzi z tego labelu. Osobiście, nie mogę się doczekać!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.