Blinders wyda kolejny utwór w wytwórni Martina Garrixa. To nie koniec nowości od Polaka!

19 Mar 2018

Na wiosnę przebudzili się polscy producenci muzyki elektronicznej, o czym świadczą coraz liczniejsze sukcesy w postaci premier w światowych wytwórniach. O tym zresztą już jutro na naszych łamach, ale ja postanowiłem zaprezentować coś, co zdecydowanie wyróżnia się na plus w ostatnich tygodniach.

Mateusz Owsiak, szerzej znany jako Blinders, w ostatnich miesiącach wyrasta na lidera polskiej sceny EDM. Dowodem na to są kolejne udane release’y, które pojawiły się w STMPD RCRDS, wytwórni Martina Garrixa. Jednak ci, którzy myśleli, że będzie to jednorazowa współpraca, są w grubym błędzie – Blinders znów wywołał zamieszanie w labelu najpopularniejszego DJ-a na świecie.

https://www.facebook.com/blindersmusic/videos/10155301663480108/

A wszystko to za sprawą najnowszego singla zatytułowanego “Okami”. Premierowo został on zaprezentowany w ubiegły piątek, w podcaście “Hardwell On Air”. Jest to kolejna energetyczna propozycja, którą ciężko jednoznacznie przydzielić do konkretnego gatunku. Ostatecznie nie ma to znaczenia, bo jest to kawał dobrej muzyki.

Długo czekać na oficjalny release nie będziemy musieli – już w najbliższy piątek “Okami” pojawi się w szerokiej dystrybucji. Jednak, jeśli nadal Wam mało, to polski producent ma w zanadrzu jeszcze jedną propozycję!

Tydzień później, czyli 30 marca, nakładem Protocol Recordings, ukaże się remiks Mateusza do utworu “Always Find You”, za który w wersji oryginalnej odpowiadają Raiden oraz YURI, czyli reprezentanci sceny EDM z Dalekiego Wschodu.

Nie będzie to pierwsza wizyta Polaka w wytwórni Nicky’ego Romero – wcześniej ukazało się już kilka singli, w tym nadal robiące robotę “Sirene”.

Innymi słowy, będzie naprawdę sążnie w nadchodzących dniach. Wyczuwam przy okazji, że podczas nadchodzącego wielkimi krokami sezonu festiwalowego, “Okami” usłyszymy naprawdę wiele razy w setach gwiazd EDM, z Martinem Garrixem na czele.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor