Blinders wystąpi na Tomorrowland 2019!

Do line-upu Tomorrowland 2019 dołączyła polska reprezentacja w osobie Mateusza Owsiaka aka Blinders! Wystąpi on na scenie wytwórni STMPD RCRDS, w wyjątkowym secie b2b z duetem TV Noise, podczas pierwszego weekendu TML. Tym samym cała trójka, wraz z m.in. Salvatore Ganacii, Dyro oraz Brooks, dołączyła do ogłoszonych wcześniej Martina Garrixa i Bebe Rexha.

Jeden z największych festiwali muzycznych na świecie – Tomorrowland, ogłosił kolejną fazę line-upu. Nie jest zaskoczeniem, że ujrzeliśmy listę pełną czołowych reprezentantów w przeróżnych gatunkach muzycznych, w tym… znany nam alias Blinders. Kariera Mateusza nabrała zawrotnego tempa, a wszystko to od kiedy zaczął ściśle współpracować z wytwórnią STMPD RCRDS. Kolejne premiery utworów, jak “Snakecharmer”, “Leaving” czy słynnego collabu z Martinem Garrixem, umocniły jego pozycję na rynku.

Blinders wystąpi na Tomorrowland 2019

Teraz przyszła pora na występ na potężnym i znanym na całym świecie festiwalu, jakimi niewątpliwie jest Tomorrowland. Jestem pewien, że Mateusz wraz z TV Noise przygotują z tej okazji wyjątkowy set, a nam pozostaje liczyć, że ujrzymy go podczas transmisji w sieci. Chyba, że jesteście jednymi z tych szczęśliwców, którzy będą na miejscu.

A jak już mówimy o Blindersie, to koniecznie sprawdźcie jego najnowszy utwór “Higher Needs”. Potężna dawka energii!

BLINDERS: Facebook | Instagram | SoundCloud

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.