Borgore kończy z produkcją typowo festiwalowych utworów

16 Cze 2015

borgore-wywiad-news

W wywiadzie dla Miami New Times, Asaf Borger aka Borgore podzielił się swoimi planami na temat przyszłych produkcji. Szczerze wyznał, że przestało go interesować tworzenie utworów, które mają typowo klubowy/festiwalowy charakter. Stwierdził, że chciałby się skupić na muzyce, która bardziej przypomina piosenki do słuchania. Dodał również, że do zmiany zainspirowali go Skrillex i Diplo.

“Chciałbym tworzyć piosenki, a nie klubowe kawałki. Jako artysta chciałbym komponować w zgodzie z tym kim jestem, tworzyć to co naprawdę chcę tworzyć, współpracować z ludźmi z którymi naprawdę chcę współpracować. Koniec ze 128 BPM. Jest teraz tak dużo utworów i wszystkie brzmią tak samo…” – Borgore

Zapytany o takie gwiazdy jak Martin Garrix czy DVBBS, krótko skomentował, że nie jest to nic nowego.

“Nie ma w nich nic świeżego czy ekscytującego” – Borgore

Zamiast produkcji Electro czy Dubstepu, Borgore ma zamiar zająć się Hip-Hopem. Podobno pracuje nad EP ze swoim ulubionymi raperami.

“Pracujemy nad EP, ja i kilku moich ulubionych raperów. Nie mogę powiedzieć o kogo chodzi, ale jestem niesamowicie podekscytowany tymi nagraniami.” – Borgore

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.