Boris Brejcha zapowiedział nowy utwór “Cocoloco”. Ujęcia ze studia!

10 Sty 2020

Boris Brejcha zabrał swoich fanów w muzyczną podróż, ale w innym wydaniu. Producent dodaje na swoje Instagram Stories ujęcia ze studia, w którym pracuje nad nową muzyką. Dzięki temu możemy usłyszeć i zobaczyć wstępne oraz finalne wersje utworów. Jeden z nich ma już nazwę i orientacyjną datę premiery. Jak brzmi nowy utwór Brejchy o nazwie “Cocoloco”?

Boris Brejcha zabrał nas do studia

Wygląda na to, że Boris postanowił skupić się na produkcji muzyki, a tym samym przygotować materiały na 2020 rok. Wchodząc w ten wyjątkowy tryb, wielu producentów zamyka się w studiu i w pełni oddaje tworzeniu. Boris również, ale postanowił ukazać nam swój proces twórczy. Gdy zajrzycie na jego Insta Stories, zobaczycie mnóstwo relacji, z czego większość z nich to ujęcia monitora. W zasadzie krok po kroku możemy obserwować proces powstania nowych kawałków Borisa. Począwszy od melodii, przez linię basową, używane wtyczki, aranżację, na mixie i masteringu kończąc – wszystko to możemy śledzić w relacjach.

Nowy utwór “Cocoloco” w marcu

Najnowszy projekt, którego proces powstawania mogliśmy śledzić, zyskał nazwę “Cocoloco”. Poniżej możecie przesłuchać dwa fragmenty, które przedstawiają drop oraz część breaku. Zaznaczam, że nie są to finalne wersje, a jedynie wstępne, bez mixu i masteringu.

Boris Brejcha “Cocoloco” – Preview 1
Boris Brejcha “Cocoloco” – Preview 2

Co ciekawe, Boris kończy każdy z przedstawianych projektów, nadaje mu nazwę oraz podaje orientacyjną datę premiery. W przypadku “Cocoloco” nie będziemy musieli długo czekać, bo utwór ukaże się już za około 2 miesiące – w marcu.

Boris Brejcha “Cocoloco” – Data premiery

To nie wszystkie nowości od Borisa

Zakładam, że to pewne forma motywacji do kończenia utworów, ale faktem jest, że Boris szykuje sporo nowego materiału. Już od jakiegoś czasu możemy śledzić jego sesje w studiu, a jeden z kawałków był zapowiedziany jeszcze na styczeń. Dla słuchaczy jest to idealna okazja, aby usłyszeć nowe utwory, a dla producentów muzycznych pewien rodzaj inspiracji. Tym bardziej, że co jakiś czas Boris poleca pewne wtyczki czy też rozwiązania. Warto śledzić!

Przypominam, że Boris Brejcha wystąpi w Polsce 30 maja. Zapraszam do wydarzenia: Boris Brejcha – Warszawa Hala EXPO XXI

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.