Boris Brejcha z nowym odcinkiem vloga. Ujęcia z występu w Polsce!

4 Gru 2019

Na kanale Borisa Brejchy pojawił się nowy odcinek vloga “Fckng Tour Life”. Materiał zawiera sekcję poświęconą występowi Borisa w Polsce, w Hali Stulecia we Wrocławiu. Oprócz podróży do innych państw, poznaliśmy również kolejną wersję wymowy “Brejcha”.

Boris Brejcha w Hali Stulecia

We wrześniu tego roku ukazał się pierwszy odcinek serii vlogów Borisa Brejchy. Tytuł “Fckng Tour Life” bezpośrednio nawiązuje do ulubionego skrótu Borisa, który znajduje się również w nazwie wytwórni “Fckng Serious”, a także linii ubrań “Fckng Fashion”. Wczoraj na kanale YouTube producenta, ukazał się trzeci epizod vloga, który przedstawia między innymi koncert w Polsce.

25 października Boris Brejcha wystąpił w Hali Stulecia we Wrocławiu. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, które przełożyło się na sprzedaż wszystkich dostępnych biletów. Jak widać, nie tylko fani Borisa miło wspominają ten event (oprócz sytuacji z kurtkami), ale również sam artysta, który zawarł ujęcia z Wrocławia w swoim najnowszym vlogu.

Od 4:22 ujrzycie napis “Wroclaw (Poland)”, a tym samym materiały z występu w naszym kraju. Oprócz samej oprawy, która robiła ogromne wrażenie, wiele ujęć jest poświęconych bawiącej się publice. Sprawdźcie czy przypadkiem nie załapaliście się do vloga!

Boris Brejcha – FCKNG TOUR LIFE | 003

Jeśli szukacie utworów użytych we vlogu, to poniżej znajdziecie całą tracklistę:

  • Boris Brejcha – Maikafer
  • Boris Brejcha – Schleierwolken
  • Tomas Novoa – Seis Continentes
  • The High Jynks – Have a Wonderfull Day
  • Thonio – Things End

Boris Brejcha w Polsce w 2020 roku

Inną ciekawostką z vloga jest kolejna wersja wymowy nazwiska “Brejcha”. Do miękkiego “Brejsia”, twardego “Brejcha” i pośredniego “Brejsza”, dołączyła wymowa ze studia holenderskiego radia 538, która brzmi “Bredzia”. Osobiście pozostaję przy “Brejsza”, bo to właśnie w ten sposób Boris przedstawił się w jednym z wywiadów.

W 2020 roku Brejcha ponownie zawita do Polski, a konkretnie 30 maja do Warszawy. Aktualnie w sprzedaży jest druga pula biletów w cenie 189 zł. Jeśli chcecie wybrać się na ten koncert, to radzę nie czekać do ostatniej chwili! Wspominając występ we Wrocławiu, bilety z “drugiej ręki” były sprzedawane po kilkaset złotych.

Boris Brejcha – EXPO Warszawa (30.05.2020): http://bit.ly/BorisBrejcha2020EM

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.