Boris Brejcha ujawnił datę premiery “To The Moon and Back”

14 Sty 2020

Boris Brejcha ogłosił datę premiery utworu “To The Moon and Back”. Magiczny kawałek, który z pewnością kojarzą wszyscy fani artysty w karnawałowej masce, ukaże się w ten piątek, 17 stycznia. Całość zostanie wzbogacona o teledysk, który ma szczególne znaczenie dla Borisa. O co dokładnie chodzi?

“To The Moon and Back” za kilka dni

Na mediach społecznościowych Brejchy pojawiła się oficjalna zapowiedź oraz data premiery utworu “To The Moon and Back”. Okazuje się, że 17 stycznia usłyszmy nowy kawałek niemieckiego producenta. Ciężko powiedzieć, że jest to nowość, bo od dawna utwór ten jest nieodłącznym elementem setów Borisa. Zamiast wycinków z występów, wreszcie usłyszmy pełną wersję.

Dołącz do wydarzenia: Boris Brejcha – Warszawa Hala EXPO XXI

Premiera zostanie wzbogacona o wyjątkowy teledysk, w którym wystąpi Brejcha oraz jego dziewczyna – Ginger Lemm. Podobnie jak w wideo do “Happinezz”, ujrzymy tę wyjątkową parę, ale nieco innej, nawiązującej do tytułu scenerii.

“Premiera w ten piątek! ‘To The Moon and Back’ jest jednym z moich ulubionych utworów! Nie tylko dlatego, że dobrze się bawiliśmy kręcąc teledysk. Głównie dlatego, że spotkałem kobietę, która obdarzyła mnie niesamowicie pięknym uczuciem.” – Boris Brejcha

Album “Space Diver” coraz bliżej

Wygląda na to, że “To The Moon and Back” jest ostatnim wydanym singlem, przed premierą zapowiadanego albumu “Space Diver”. Krążek ukaże się 24 stycznia, w jego skład będzie wchodziło 12 utworów, a dokładnie:

1. Gravity
2. Happinezz
3. Never Look Back
4. Lieblingsmensch
5. Space Diver
6. To The Moon And Back
7. Blue Lake
8. Take It Smart
9. Future
10. The Troublemakerz
11. Kittys Journey
12. Game Over

Najbliższe dwa tygodnie będą prawdziwą ucztą dla fanów Borisa. Producent postanowił wydać wiele z długo wyczekiwanych utworów, a następnie zebrać je w koncepcji płyty. Nie zmienia to faktu, że cały czas pracuje nad nową muzyką, jak np. “Cocoloco”, którymi podzielił się na Insta Stories. 2020 rok będzie wyjątkowo ciekawy!

Zobacz również:

Boris Brejcha @ Grand Palais for Cercle

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.