Boris Brejcha udostępnił 3 nowe utwory. Album coraz bliżej!

15 Paź 2019

Znany producent w weneckiej masce sprawił fanom nie lada niespodziankę. Producent poinformował na swoich social media o możliwości pre-save nowego albumu. W zamian za zaangażowanie, Boris Brejcha udostępnił 3 nowe utwory z nadchodzącego krążka.

A to niespodzianka!

We wrześniowym AMA na Reddicie, Boris powiedział wprost, że jego nowy album ukaże się w styczniu. Wspomniał również, że zanim krążek ujrzy światło dziennie, niektóre z długo wyczekiwanych utworów, jak np. “Never Look Back” zostaną wydane jako single. Producent nie rzuca słów na wiatr i przygotował dla fanów niespodziankę. Już teraz możecie pobrać zupełnie za darmo, trzy nowe utwory z nadchodzącego albumu.

Boris Brejcha udostępnił 3 nowe utwory

Na Instagramie Brejchy pojawiła się okładka albumu, którego nazwa to “Space Diver.”. Do premiery pozostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz możemy skorzystać z opcji “pre-save”. W zamian za dodanie płyty na listę “pre-save” w serwisie Spotify lub Apple Music, będziecie mogli pobrać paczkę, która zawiera trzy nowe utwory Brejchy.

Mowa tu o utworach “Babamba”, “On His Way” oraz “Violet Pill”, które z pewnością kojarzycie z setów Borisa. Co ciekawe, paczka waży ponad 250 MB, bo każdy z kawałków jest w formacie WAV. Uwaga! Promocja trwa do piątku (17 października), tak więc nie ma na co czekać.

Link do pre-save albumu oraz paczki: www.toneden.io

Boris Brejcha – YouTube

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.