Boris Brejcha wystąpi w Warszawie!

22 Mar 2019

Boris Brejcha wraca do Polski, aby promować swój najnowszy album. Już 25 maja – specjalnie na tę okazję – do życia zostanie przywrócona praska Fabryka Samochodów Osobowych w Warszawie.

Industrialne i opuszczone przed laty przestrzenie zostaną wypełnione elektroniką oraz światłem w najlepszym wydaniu. Ten monumentalny obiekt powstał w latach 40. i 50. XX wieku i był największą fabryką samochodów w tej części Europy. Teraz teren FSO zostanie zaadaptowany na jednodniowy festiwal z dwoma audiowizualnymi scenami – High-Tech Minimal Stage i Techno Stage.

Boris Brejcha oficjalnie zadebiutował w 2006 roku wydawnictwem dla berlińskiej wytwórni Autist Records. Od tamtej pory, po trzech pełnowymiarowych albumach i kolejnych singlach, zyskał ogromną liczbę fanów na całym świecie, którzy pokochali reprezentowany przez niego styl określany jako „High-Tech Minimal”. Po 7 latach współpracy z wytwórnią Harthouse, artysta założył swój własny label o nazwie Fckng Serious.

HIGH-TECH MINIMAL STAGE

Boris Brejcha
Seb Skalski
Cocolino
Sincz
Duss

TECHNO STAGE

Concept Of Thrill
Deas
Dtekk
Sept

Data: 25.05.2019

Start: 18:00

Koniec: 6:00

Afterparty: Smolna (local support only)

Miejsce: Fabryka Samochodów Osobowych (open air festival)

Organizator: Follow The Step
Regulamin imprezy: www.followthestep.com/regulamin

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.