Boris Brejcha zabrał nas na imprezę urodzinową. Ostatni odcinek vloga!

29 Sty 2020

W nowym odcinku “FCKNG TOUR LIFE”, Boris Brejcha zabrał nas do świata koncertów i podróży. Jest to specjalny epizod, który ukazuje urodziny producenta, a także jest ostatnim odcinkiem serii vlogów przed zimową przerwą. Warto poświęcić 15 minut i zajrzeć do świata Borisa, w którym wiele się działo.

CO2, Scooter i urodziny Borisa

Na początku wkraczamy do świata koncertów, których nie brakuje w życiu Borisa. Cały czas cieszy się on niesłabnącą, a wręcz rosnącą popularnością. Miło było zobaczyć Ginger odpalającą “magicznym” przyciskiem CO2. Podobnie jak akcję w trakcie występu, kiedy to Brejcha podpisywał różne gadżety i rozdawał publice. Tym co zapadło mi w pamięć było spotkanie Borisa z H.P. Baxxter, frontmanem legendarnej formacji Scooter. Panowie chwilę porozmawiali i zrobili wspólną fotkę z kaczuszką.

Kluczowym punktem vloga jest impreza urodzinowa Brejchy. Producent świętował w kameralnym gronie rodziny i przyjaciół. Nie zabrakło również prezentów, w tym dużego, plastikowego misia. Końcówka materiału, to podziękowania Borisa dla fanów za wsparcie i miłość, którą go obdarzyli.

“To był pełen emocji miesiąc trasy koncertowej. To był również ostatni miesiąc grania przed długą przerwą zimową. Ostatnie tygodnie roku minęły za szybko, szybciej niż spodziewałem, że to już TEN ostatni weekend. Mimo, że zawsze cieszę się z kilku miesięcy wolnego czasu, który spędzę w studiu, to gdy wchodzę ostatni raz na scenę przed urlopem, za każdym razem czuję się jak dziecko, które idzie ostatni dzień do szkoły. Szalone uczucie” – Boris Brejcha

Boris Brejcha – FCKNG TOUR LIFE | 004

Ostatni odcinek “FCKNG TOUR LIFE” przed przerwą

Zgodnie ze słowami Borisa, był to ostatni odcinek vloga przed zimową przerwą. Aktualnie producent odpoczywa, ale i spędza mnóstwo czasu w studiu. Na Insta Stories Brejchy nie brakuje zapowiedzi nowych utworów czy też koncepcji i projektów. Zapewne przyjdzie nam nieco poczekać na kolejny epizod “FCKNG TOUR LIFE”, które być może zahaczy również o występ w Warszawie.

Przypominam, że Boris Brejcha wystąpi w Polsce 30 maja. Zapraszam do wydarzenia: Boris Brejcha – Warszawa Hala EXPO XXI

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.