Bounce Inc. i Daav One wydali nową EP-kę. Polacy w natarciu!

2 Paź 2017

bounce-inc-beatport

Bounce Inc., czyli Max Farenthide oraz Hubertuse są jednym z najbardziej rozpoznawalnych duetów w Polsce, a to za sprawą takich utworów, jak m.in. “Hope”, “Don’t Stop”, “Techno Rocker”, czy remixu “Stay”. Ten ostatni możemy usłyszeć od kilku miesięcy w większości polskich klubów.

Panowie nie zwalniają tempa i powracają z nowym materiałem. Jakiś czas temu na ich fanpage’u pojawił się filmik ze studia przedstawiający zapowiedzi trzech najnowszych utworów. Mogliśmy w nim usłyszeć, m.in. zapowiedź “BONKERS!” zrobionego wspólnie z twoloud oraz Daav One, a także dwa najnowsze numery z EP-ki “Killer”, również wspólnie z Daav One!

25 września, nakładem wytwórni Playbox Music, została wydana wyżej wspomniana EP. Na mini albumie znajdują się dwa utwory z gatunku Bass House – mowa tu o tytułowym “Killer” oraz “Down Low”, które nie tak dawno zyskało support od FTampy.

Jeden z numerów z EP-ki, czyli “Killer” już zalicza swoje pierwsze sukcesy. Na dzień dzisiejszy (2 października 2017 roku) zajmuje on 58 miejsce w Top 100 najczęściej kupowanych utworów na Beatport w dziale Electro House!

Myślę, że w niedługim czasie “Killer” oraz “Down Low” zyskają większy rozgłos, a co za tym idzie, supporty od największych gwiazd EDM.

Ja natomiast zostawiam was z odsłuchem najnowszego dzieła Bounce Inc. i Daave One’a!

O autorze

Avatar autora
Maks Klimek editor