Polscy producenci w topce serwisu Beatport. Gratulacje!

5 Lis 2017

bounce-inc-beatport

W tegoroczne wakacje pisałem o sporym sukcesie polskiego duetu Bounce Inc., który odświeżył utwór “Techno Rocker” od Base Attack. Numer został ciepło przyjęty zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju, a tym samym zyskał support od czołówki branży EDM. Najważniejsze jednak, że zajął drugie miejsce w serwisie Beatport oraz utrzymał się przez dwa miesiące w Top 10.

23 października nakładem Playbox Music wyszedł singiel “Bonkers”. Utwór powstał we współpracy z twórcami wytwórni, czyli niemieckim duetem Twoloud (warto wspomnieć, że to już ich trzecia wspólna produkcja obok “Hope” i “Ain’t Talkin’ Bout Love”) oraz z Daav One, o którym wspominałem przy okazji premiery “Killer EP”. Utwór – już przed wydaniem – zyskał support, od m.in. Bingo Players oraz samego Fedde Le Granda, który regularnie gra ten numer, jako pozycję obowiązkową w swoich setach.

Po takich sukcesach, przyszedł czas na walkę o podium w serwisie Beatport. “Bonkres” już dzień po oficjalnej premierze wspięło się na 16 miejsce w Top 100 Electro House. Po czterech dniach utwór zajął 1 miejsce we wspomnianej kategorii, a tym samym 33 w ogólnym rankingu sprzedaży! Do dnia dzisiejszego numer cały czas utrzymuje pierwszą pozycję.

Panowie z Bounce Inc. specjalnie dla Essential Music, zdradzili nam, że szykują kontynuację “Bonkers” lecz tym razem solową. Czekam na efekty!

O autorze

Avatar autora
Maks Klimek editor