Brooks zdradził proces tworzenia “Boomerang” stworzonego wspólnie z Martinem Garrixem!

17 Gru 2017

garrix-cos-film-news

Współpraca Martina Garrixa i Brooksa coraz bardziej się zacieśnia. Wygląda na to, że dwójka Holendrów wyjątkowo dobrze się dogaduje, czego dowodem są kolejne premiery. Jednym z przykładów jest utwór “Boomerang”, który ukazał się w październiku tego roku. Kawałek odniósł spory sukces, więc tym bardziej może ciekawić proces w jakim powstał. Oczywiście w sieci są dostępne odtworzone projekty, jednak omówienie i przedstawienie krok po kroku procesu tworzenia przez jednego z autorów, to unikalne doznanie.

Na oficjalnym kanale Brooksa pojawiło się nagranie z Dancefair 2017, gdzie w trakcie przeszło 40 minutowego występu, producentów omówił projekt “Boomerang”. Całość została przedstawiona w FL Studio, co zapewne dla wielu z Was jest dobrą wiadomością. Tego typu prezentacje, to wspaniała inspiracja dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z tworzeniem muzyki. Warto sprawdzić!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.