Calvin Harris mierzy naprawdę wysoko. Poznaliśmy tracklistę nowej płyty!

25 Cze 2017

calvin-harris-dillon-francis-new-collab-news
Nikt nie potrafi się sprzedać z takim smakiem jak Calvin Harris. Każda jego produkcja ma w sobie to coś, czy jak to się modnie mówi, są po prostu “catchy”. Szkot ma talent do tworzenia ciekawych melodii, do których idealnie dobiera wokalistów i wokalistki. Właśnie mija 10 lat od powstania debiutanckiego krążka “I Created Disco”, a już niedługo, bo w piątek, do sklepów trafi “Funk Wav Bounces Vol. 1”!

Do tej pory, oprócz singli, nie wiedzieliśmy nic o innych gościach. Tym razem Szkot postawił na amerykańskich raperów takich jak Future, Young Thug, Schoolboy Q czy Snoop Dogg. Nie zabrakło także najpopularniejszych, a mowa oczywiście o Katy Perry i Ariana Grande.

Poniżej możecie zobaczyć całą listę:

1. Slide (ft. Frank Ocean & Migos)

2. Cash Out (ft. Schoolboy Q, PartyNextDoor & D.R.A.M.)

3. Heatstroke (ft. Young Thug, Pharrell Williams & Ariana Grande)

4. Rollin (ft. Future & Khalid)

5. Prayers Up (ft. Travis Scott & A-Trak)

6. Holiday (ft. Snoop Dogg, John Legend & Takeoff)

7. Skrt On Me (ft. Nicki Minaj)

8. Feels (ft. Pharrell Williams, Katy Perry & Big Sean)

9. Faking It (ft. Kehlani & Lil Yachty)

10. Hard To Love (ft. Jessie Reyez)

Dobór featów jest naprawdę imponujący. Światowy top, nie widać jednak, żeby sam Calvin udzielał głosu w tych produkcjach, a szkoda, bo ma bardzo przyjemny wokal. Wystarczy przypomnieć chociażby “Feel So Close” czy “Summer”. Miejmy nadzieję, że nowy album osiągnie taki sam, a może i jeszcze większy sukces, jak jego poprzednicy. Premiera w piątek, 30 czerwca!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.