Calvin Harris “How Deep is Your Love” osiągnął platynowy status w USA

31 Sty 2016

Calvin-Harris-HD-Wallpapers-crop

Calvin Harris, jak mało kto, ma smykałkę do tworzenia wpadających w ucho melodii. Od wielu lat komponuje utwory, które stają się radiowymi hitami. “Feel So Close”, “I Need Love”, “Under Control”, to tylko mały wycinek jego najpopularniejszych produkcji. Współpracował z wieloma wokalistkami i wokalistami, w tym mi.in. z Ellie Goulding, Rihanną i Johnem Newmanem. Nic dziwnego, że gwiazdy lgną do niego, bo czegokolwiek się nie dotknie (dosłownie!) zmienia się w złoto.

Jedną z najnowszych piosenek Calvina jest dobrze znane “How Deep is Your Love”, które skomponował wspólnie z Disciples. Dwa dni temu producent poinformował, że utwór ten zdobył platynowy status w USA. Oznacza to, że sprzedał się w nakładzie 1 000 000 kopii! Jest to całkiem realne, bo chociażby w serwisie YouTube, kawałek ma ponad 365 mln odtworzeń. Pozostaje tylko pogratulować i życzyć dalszych sukcesów. Tak swoją drogą, to nie wiem, gdzie Harris trzyma te wszystkie nagrody. Musi mieć jakieś oddzielne pomieszczenie, albo całe piętro…

harris

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.