Calvin Harris miał wypadek samochodowy

22 maja 2016

Calvin Harris
Mimo, że mogłoby się wydawać, że topowe gwiazdy ledwo dotykają ziemi, to dotyczą ich takie same zdarzenia, jak zwykłych ludzi. Jak donosi TMZ, wieczorem 20 maja, Calvin Harris uczestniczył w wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło podczas transportu na lotnisko Los Angeles Airport. Około 23:00 znany producent poruszał się Cadillacem SUV, gdy zderzył się z prowadzonym przez 16-letnią dziewczynę VW Bug Convertible, która przekroczyła środkową linię.

Calvin został przetransportowany do szpitala, gdzie lekarze zbadali i opatrzyli rany na jego twarzy. Niedługo później, wbrew zaleceniom lekarzy, Harris postanowił wypisać się ze szpitala na własne życzenie. Cała sytuacja została potwierdzona przez jego zespół, który zamieścił wpis na Facebooku.

“Adam brał udział w kolizji podczas transportu na lotnisko. W związku z tym nie będzie w stanie wystąpić dzisiejszego wieczoru w Omni. Został przebadany przez lekarza, którzy zalecili kilka dni odpoczynku” – Calvin Harris (Zespół)

Calvin Harris | Facebook | Twitter | Instagram | SoundCloud

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.